Projekt Morsowej mapy polski

Jesteś morsem? Wyjeżdżasz na Święta lub ferie? Nie musi to oznaczać rezygnacji z zimnych kąpieli. Wręcz przeciwnie – można poznać nieznane, malownicze rejony i wspaniałych ludzi. Dzięki mojej mapie w szybki sposób sprawdzisz, gdzie będziesz mieć najbliżej. Projekt trwa już dwa lata i jest stale rozwijany. Próbuję namierzyć podobne grupy za granicą i nawiązać z nimi kontakt. Jednym z sukcesów jest pozyskanie stacji arktycznej Arctowski – mają tam naprawdę dobre warunki do uprawiania tej dyscypliny.

Chcesz dopiero zacząć przygodę z morsowaniem? Mapa pomoże i Tobie – sprawdzisz, gdzie wokół Ciebie zbierają się miłośnicy zimowych kąpieli. Wybierz się – zobacz jak to wygląda – uczestnicy na pewno odpowiedzą na Twoje pytania i rozwieją wątpliwości.

Jeśli nie znalazłeś swoje morsowiska – skontaktuj się ze mną pod adresem r.franckowski @ gmail.com

Poniższa mapa zawiera lokalizacje prawie 500 zimowych kąpielisk klubowych na całym świecie. To nie tylko miejsca, lecz również społeczności zorganizowane wokół tego tematu. Zapraszam do przeglądania i wyboru „swojego” miejsca”.

Link do wersji pełnoekranowej, z możliwością wyznaczania tras dojazdu.

Kąpiel załogi ze stacji arktycznej Arctowski

Mało jest tak tanich, i dających tyle satysfakcji, sportów jak morsowanie. Wystarczą kąpielówki i samozaparcie. W zamian otrzymujemy odporność, dobry humor oraz jędrną skórę. Nie wspominam nawet o staniu się częścią wielkiej wspólnoty polskich morsów.

Pozdrawiam ozięble! Robert.